Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinner og barn ved bål 1978
Akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 14 500
Akvarell, lysmål
20x28
Vurdering