Werenskiold, Erik(1855-1938)
Par 1918
Blandingsteknikk, lysmål
31x20
Signert og datert nede t.h.: EW. 1918
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Blandingsteknikk, lysmål
31x20
Vurdering