Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Par 1918

Blandingsteknikk, lysmål
31x20
Signert og datert nede t.h.: EW. 1918

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 5 000