Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Drømmer

Litografi, lysmål
46x34
Signert nede t.h.: Frans Widerberg

Fra 1974. Nummerert nede t.v.: 138/160.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000