Enger, Erling(1899-1990)
Bjerkestammer vinter
Litografi, lysmål
50x60
Signert nede t.h.: Erling Enger
Påtegnet nede t.v.: PT.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 200
Litografi, lysmål
50x60
Påtegnet nede t.v.: PT.
Vurdering
NOK 3 000–5 000