Enger, Erling(1899-1990)
Høstlandskap med bjerkestammer
Litografi, lysmål
50x57
Signert nede t.h.: Erling Enger
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 400
Litografi, lysmål
50x57
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Vurdering
NOK 3 000–5 000