Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Enger, Erling (1899-1990)
Høstlandskap med bjerkestammer

Litografi, lysmål
50x57
Signert nede t.h.: Erling Enger

Påtegnet nede t.v.: P.T.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000