Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Kolbjørnsen, Bjørn (1955-)
Kvinne og mannsakt i interiør

Olje på plate
24x25
Signert og datert på baksiden av platen: BK -79

Påtegnet på baksiden av platen: Bjørn Kolbjørnsen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000