Keiseraas, Karsten(1912-)
Havn i kystlandskap
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Keiseraas
Signert på baksiden av lerretet: Karsten Keiseraas.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Keiseraas
Vurdering