Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Keiseraas, Karsten (1912-)
Havn i kystlandskap

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Keiseraas

Signert på baksiden av lerretet: Karsten Keiseraas.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering