Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1974

Serigrafi
56x75
Signert og datert nede t.h.: Appel 74

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000