Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1974
Serigrafi
56x75
Signert og datert nede t.h.: Appel 74
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Serigrafi
56x75
Vurdering