Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Bjørlo, Per Inge (1952-)
Drift 1996

Serigrafi, lysmål
74x105
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -96

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 11/14 Artist proof.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering