Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Bleken, Håkon (1929-)
Isen går 1972

Litografi, lysmål
51x67
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72

Nummerert nede t.v.: 165/250.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000