Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Bleken, Håkon(1929-)
Isen går 1972

Litografi, lysmål
51x67
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72

Nummerert nede t.v.: 165/250.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000