Johannessen, Jens(1934-)
Akvarell på papir
18x28
Usignert
Fra 1963. Rester av limbånd nede og t.h.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Akvarell på papir
18x28
Usignert
Vurdering