Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Johannessen, Jens(1934-)

Akvarell på papir
18x28
Usignert

Fra 1963. Rester av limbånd nede og t.h.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00