Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Blomster og selvportrett

Litografi, lysmål
55x69
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Orig. lito. 13/60.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering