Johannessen, Jens(1934-)
Til Brit 1975
Serigrafi, lysmål
65x50
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen -75.
Nummerert nede t.v.: 42/50.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 800
Serigrafi, lysmål
65x50
Nummerert nede t.v.: 42/50.
Vurdering
NOK 2 000