Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Til Brit 1975

Serigrafi, lysmål
65x50
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen -75.

Nummerert nede t.v.: 42/50.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000