Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi, lysmål
42x59
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 99/500.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000