Litografi med håndkolorering, lysmål
37x42
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 12 500
37x42
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering