Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
60x72
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 1/10. Fra 1989.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000