Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
37x42
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000