Litografi med håndkolorering, lysmål
48x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 9/10. Fra 1987.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 17 000
48x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering