Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
48x61
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 9/10. Fra 1987.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000