Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1987

Litografi med håndkolorering, lysmål
60x42
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Nummerert nede t.v.: 10/10.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500