Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rose, Knut (1936-2002)
Hage

Olje på lerret
45x55
Signert nede t. h.: Knut Rose

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 19 000