Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Sundbye, Nina (1944-)
Ballerina 1990

Bronse
H:49 cm
Signert og datert på plinten: 1990 Nina Sundbye

Montert på sokkel av larvikitt.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000