Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Kvinner rundt et bord

Olje på lerret
38x46
Signert nede t. h.: Per Krohg

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 26 000