Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinne

Olje på plate
40x30
Signert med blyant nede t.h.: HS

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 78 000