Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinne
Olje på plate
40x30
Signert med blyant nede t.h.: HS
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på plate
40x30
Vurdering
NOK 30 000