Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Kvinne

Olje på plate
40x30
Signert med blyant nede t.h.: HS

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 78 000