Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fra Vinje

Olje på lerret
38x55
Signert nede t. h.: HS

Påtegnet med tittel og datert 1961, på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000