Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Sørlandsbilde 1938

Olje på lerret
59x67
Signert og datert nede t. v.: P. Deberitz -38.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 20.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 21 000