Deberitz, Per(1880-1945)
Sørlandsbilde 1938
Olje på lerret
59x67
Signert og datert nede t. v.: P. Deberitz -38.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 20.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000