Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Sørlandsbilde 1938

Olje på lerret
59x67
Signert og datert nede t. v.: P. Deberitz -38.

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 20.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000