Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Frich, Joachim (1810-1858)
Til kirke 1846

Olje på lerret
27x31
Signert og datert nede t.h.: J Frich 1846

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000