Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Frich, Joachim (1810-1858)
Landskap 1849

Olje på papir, oppklebet på plate
27x34
Noe utydelig stedsbestemt, datert og signert nede t.v.: Borge... 2... juni 1849 Frich

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000