Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Landskap med figurer og hus 1950

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: AE 50

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000