Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Konstruksjoner

Olje på lerret
111x92
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Dobbeltsignert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Elektrisitet.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000