Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Konstruksjoner

Olje på lerret
111x92
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Dobbeltsignert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Elektrisitet.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000