Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne i fluktstol, Rønnes

Olje på plate
37x46
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000