Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Badende gutter 1913

Olje på lerret
89x116
Signert og datert nede t.h.: HS 1913

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 480 000