Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Strøm, Halfdan(1863-1949)
Løvtrær, aftenlys 1898

Olje på lerret
100x97
Signert og datert nede t.v.: Halfdan Strøm 1898-

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00