Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kjær, Anders (1940-)
Gråvær

Olje på lerret
67x95
Signert nede t.h.: Kjær

Påtegnet med tittel, signert og datert 1990 på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet med dedikasjon.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

LITTERATUR: Gunnar Sørensen: Anders Kjær, Oslo 1991, variant fra 1989 med tittel: Ensomhetens land, avbildet s. 72-73.