Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Gullvåg, Håkon (1959-)
Komposisjon med mannshode

Olje på tre
62x138
Signert nede t.h.: Gullvåg

Malt på gammel dør med tre speil. Malt i lengderetningen slik at den fremstår som en triptyk.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering