Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon med mannshode

Olje på tre
62x138
Signert nede t.h.: Gullvåg

Malt på gammel dør med tre speil. Malt i lengderetningen slik at den fremstår som en triptyk.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00