Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Bergstad, Terje (1938-)

Olje på plate
73x122
Signert nede t.v.: TB

Påtegnet på baksiden av rammen: Terje Bergstad.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering