Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Mamen, Svein (1955-)

Olje på lerret
115x125
Signert nede t.h.: Mamen

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000