Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Blå komposisjon 1968

Akvarell på papir, lysmål
62x48
Signert og datert nede t.v.: Inger Sitter -68

Kunstnerforbundet, Oslo 1969, kat.nr. 15 med tittel: Vann.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000