Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)

Olje på papir, oppklebet på plate
104x74
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: Inger ... 8

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000