Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Karlsen, Per Morten (1952-)
Dyr i landskap 1995

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h..: Per M Karlsen -95

Påtegnet med tittel, datering og dedikasjon på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering