Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Thoresen, Dag(1953-)
Blå/rød verden

Olje på plate
52x107
Signert nede t.h.: DT

Signert, datert 1992 1993 og påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet med dedikasjon.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00