Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fjellandskap med fossestryk

Olje på papir, oppklebet på lerret
24x31
Signert nede t.h.: TF

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000