Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Nielssen, Johan (1835-1912)
Fra Kolsdalen ved Kristiansand 1863

Olje på plate
33x39
Signert nede t.v.: Johan Nielssen. Stedsbestemt og datert nede t.h.: Kolsdalen 63.

Påtegnet på baksiden av platen: "Kolsdalen Chrsand i 1863". Man kan se Odderøya i bakgrunnen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering