Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Seilskuter i måneskinn 1865

Olje på lerret
55x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/9 65

Påtegnet på lapp på baksiden av blindrammen: Marin Bennetter.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 68 000