Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fra Smørklep, Vinje 1959

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: HS 1959

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000