Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Storstein, Aage (1900-1983)
Furu og older ved stranden, Justøy 1961

Olje på plate
46x61
Signert og datert nede t.h.: Storstein -61

Påtegnet med tittel samt: sommeren 1961 kat.nr. 176 a, på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000