Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Vårbilde med ung pike 1930

Olje på lerret
80x84
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager -30

Signert og påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: Vårbillede med ung Pike.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000