Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Trestammer 1939

Olje på lerret
90x116
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 39

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00