Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Hanno, Carl von (1901-1953)
Trestammer 1939

Olje på lerret
90x116
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 39

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering