Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Budeie med kyr 1884

Olje på lerret
81x54
Signert og datert nede t.v.: Chr Skredsvig. 84.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000