Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Budeie med kyr 1884

Olje på lerret
81x54
Signert og datert nede t.v.: Chr Skredsvig. 84.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 125 000