Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fra Nordmarka

Olje på lerret
105x81
Signert nede t.h.: Morten Müller.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Nordmarken.

Kunstnernes Hus, Oslo 1934?, kat.nr. 206.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000