Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Nordmarka

Olje på lerret
105x81
Signert nede t.h.: Morten Müller.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Nordmarken.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934?, kat.nr. 206.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000