Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Sommerdag, fra Rønnes

Olje på lerret
81x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 260 000